batı: Rozengracht (çift): Doğru gitmek için tıkla. kuzey batı: Rozengracht (çift): Doğru gitmek için tıkla. kuzey: Rozengracht (çift): Doğru gitmek için tıkla. güneybatı: Prinsengracht (çift): Sola gitmek için tıkla. kuzey doğu: Prinsengracht (çift): Sağa gitmek için tıkla. güney: köprü 63, Nieuwe-wercksbrug (Prinsengracht/Westermarkt): Arkaya bakmak için tıkla. güneydoğu: köprü 63, Nieuwe-wercksbrug (Prinsengracht/Westermarkt): Arkaya bakmak için tıkla. doğu: Prinsengracht (çift): Sağa gitmek için tıkla. Prinsengracht (çift): Sola gitmek için tıkla. Rozengracht (çift): Doğru gitmek için tıkla. Prinsengracht (çift): Sağa gitmek için tıkla. köprü 63, Nieuwe-wercksbrug (Prinsengracht/Westermarkt): Arkaya bakmak için tıkla.
solda=Prinsengracht (çift) yukarıda=Rozengracht (çift) sağda=Prinsengracht (çift) aşağıda=köprü 63, Nieuwe-wercksbrug (Prinsengracht/Westermarkt)  Eger resimleri tıklarsan sunları göreceksin. Sağa dönmek için sağı tıkla, sola dönmek için solu. Ortanın yukarısı doğru gitmek için, ortanın aşagısı geri dönmek içindir.
Bakış açısı batı ile kuzeybatı arası. Gitmek istediğin yönü tıkla.
Pusula
Trenistasyon
Yönler ve mesafeler kuşuçuşudur. 1331 metre
Westertoren
Yönler ve mesafeler kuşuçuşudur. 83 metre
Leidseplein
Yönler ve mesafeler kuşuçuşudur. 1142 metre
Sola gitmek için tıkla.
Prinsengracht (çift). Doğru gitmek için tıkla.
Rozengracht (çift). 
 Mor çerçeve= Burayı gördünüz. Sağa gitmek için tıkla.
Prinsengracht (çift).
Arkaya bakmak için tıkla.
köprü 63, Nieuwe-wercksbrug (Prinsengracht/Westermarkt). 
 Mor çerçeve= Burayı gördünüz.
Rozengracht (çift) tarafından köprü 63, Nieuwe-wercksbrug (Prinsengracht/Westermarkt) trafik kavaşağında Prinsengracht (çift).
solda=Prinsengracht (çift)   yukarıda=Rozengracht (çift)   sağda=Prinsengracht (çift)   aşağıda=köprü 63, Nieuwe-wercksbrug (Prinsengracht/Westermarkt)
HOME YARDıM Büyük fotograflar Harita Hava fotoğrafı sokaklar
flag deutsch flag Dansk flag Ellinika flag English flag Español flag Français flag bah.Indonesia flag Italiano flag Japanese flag Magyar flag Nederlands flag Norsk flag Polski flag Português flag Romana flag Russki flag Slovensky flag Svenska ( flag Türkçe ) flag Zhongwen-CN. flag Zhongwen-TW
   Resimleri tıkla. Gitmek istediğin yönü tıkla.
          i-mode= http://jamag.nl/jordaan.en/220_104.htm     banner of logo